Kråsnål 18 k guld

360473

KRÅSNÅL, 18 k guld, dekor med tigeröga, 1800-talets andra hälft, vikt exkl. stopper ca 4 g

Stopper ej guld och med bucklor och repor, nål senare och ej ursprunglig

Guld/Smycken

Kråsnål 18 k guld

Budhistorik (1 bud)

2319018
2016-02-10 15:50:55
500

2016-02-15 kl 14:28
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.