Soffbord

360464

SOFFBORD på metallställning, 1900-tal, höjd 49, 81x41 cm

Slitage, repor på ytan

Rum 11

Soffbord

Budhistorik (9 bud)
2323586
850
2320244
2320032
750
2320030
700
2317871
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.