Orientmatta

360461

ORIENTMATTA, semiantik, Anatolien, bönematta, ull på ullvarp, ca 158x102 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (15 bud)
2336284
2336276
2336273
2336266
950
2336262
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.