Byrå i gustaviansk stil

360446

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, ljus björk, kannelerad dekor, höjd 85, 96 x 44 cm

Bruksslitage

Rum 8

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
2324700
2319675
2324698
2319675
1 900
2324697
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.