Spegel gustaviansk stil

360445

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, överstycke med reliefdekor i bemålad keramik, 100,5x48 cm

Repor, slitage

Möbler, Speglar

Rum 16

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
2324637
3 200
2324632
2324636
2324632
2 800
2324628
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.