Frackknappar 1 par 18 k guld

360443

FRACKKNAPPAR, 3 st., MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld, Samuel (Sam) Pettersson, Linköping 1907/1908, vikt ca 10 g, originaletuier

Etuier med slitage, manschettknappar med bucklor och lagningar

Guld/Smycken

Frackknappar 1 par 18 k guld

Budhistorik (21 bud)
2325171
2 800
2324902
2 600
2325169
2 600
2324902
2 400
2322242
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.