Harald Lindberg oljemålning

360441

HARALAD LINDBERG (1904-1976): Gatumotiv,
signerad Harald Lindberg, olja på pannå, 46x38 cm

Tavelvagn 5

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2321949
550
2308634
500

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.