Harald Lindberg oljemålning

360438

HARALD LINDBERG (1904-1976): Skärgårdsmotiv signerad Harald Lindberg, olja på pannå, 30x40 cm

Tavelvagn 5

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2324895
3 600
2310179
3 400
2324892
3 200
2310179
2324891
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.