Harald Lindberg oljemålning

360435

HARALD LINDBERG (1904-1976): Kvinnofigur, signerad Harald Lindberg, olja på pannå, 46x37 cm

Tavelvagn 5

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2324206
2 600
2314152
2 400
2310588
2310587
1 800
2310586

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.