Harald Lindberg gouache

360424

HARALD LINDBERG (1904-1976): Vid kalmarsund, signerad och daterad Harald Lindberg Öland 56, gouache, ca 28x35 cm

Tavelvagn 5

Harald Lindberg gouache

Budhistorik (6 bud)
2323422
550
2323226
500
2323225
450
2322934
2322840

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.