Bordsuppsats jugend

360421

BORDSUPPSATS / SKÅL, jugend, glas och vitmetall, glasskål i slipat glas, höjd 40 cm

Smärre nagg, ytslitage

Diverse, Glas, Övrigt glas

Monter 12

Bordsuppsats jugend

Budhistorik (11 bud)
2324852
2324829
2324843
1 900
2324829
1 800
2324615
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.