Stolar IKEA

360419

STOLAR, 2 st, IKEA, 1970-tal, svart formpressad plast, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 1

Stolar IKEA

Budhistorik (11 bud)
2323787
1 300
2322909
2321806
2321000
2307884
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.