Stolar i cafémodell

360418

STOLAR, 4 st, cafémodell, 1900-talets mitt, grönmålade, sitthöjd 47 cm

Senare bemålade, färgbortfall, ytslitage

Stolar i cafémodell

Budhistorik (19 bud)
2308652
2324873
1 400
2308652
1 300
2323196
2308652

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.