Edvin Ollers oljemålning

360417

EDVIN OLLERS (1888-1959), blomsterstilleben, signerad och daterad E.Ollers 1952, olja på duk, 65 x 50 cm

Tavelvagn 6

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2324626
1 400
2323925
750
2323295
700
2323293
650
2322755
600

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.