Fickur 2 st

360416

FICKUR, 2 st, 18 k resp 14 k guld, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, innerboett i metall, diameter 30-35 mm, total vikt ca 33 g 18 k resp. 30 g 14 k

Skador, slitage

Klockor/Ur

Fickur 2 st

Budhistorik (6 bud)
2323864
2 600
2323857
2 400
2322356
2310417
2306171
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.