Fickur

360408

FICKUR, 18 k guld, 1800-tal, arabiska siffror, innerboett i förgylld metall, diameter 50 mm, total vikt ca 111 g

Slitage, skador

Klockor/Ur, Fickur, Guld/Smycken

Fickur

Budhistorik (16 bud)
2324406
4 400
2324177
4 200
2324272
2324177
3 800
2324030
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.