Fernandez Arman litografi

360407

ARMAN, Fernandez (1928-2005): Violiner, signerad Arman, färglitografi E.A. 14/20, bladmått 76x56 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernandez Arman litografi
Budhistorik (16 bud)
2351431
2351468
2351431
950
2349560
900
2348871
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.