Skrivschatull England 1800-tal

360397

SKRIVSCHATULL med uppfällbar klaff, England, 1800-tal, mahogny, indelad i fack, höjd 31, 40x28 cm

Skador, nyckel saknas

Diverse, Möbler

Rum 19

Budhistorik (6 bud)
2326793
700
2326792
650
2321033
600
2308558
2308429

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.