Fickur 6 st

360396

FICKUR, 6 st, ett med ställ, delvis silverboetter, 18-1900-tal, emaljerade urtavlor, diameter ca 45-75 mm

Omfattande skador

Klockor/Ur

Fickur 6 st

Budhistorik (27 bud)
2322315
2 400
2322413
2322315
2322407
1 900
2322315
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.