Fickur

360393

FICKUR, 7 st, silverboetter, 17-/1800-tal, emaljerade urtavlor, samt mässing med emalj, diameter ca 45-60 mm

Omfattande skador

Klockor/Ur, Fickur

Kundcenter

Fickur

Budhistorik (43 bud)
2322494
6 600
2322487
6 400
2322493
6 400
2322487
6 200
2322483
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.