Fickur 6 st

360389

FICKUR, 6 st, silverboetter, 17-/1800-tal, emaljerade urtavlor bl.a. Nicolas Lind, London, diameter ca 42-65 mm

Omfattande skador

Klockor/Ur

Fickur 6 st

Budhistorik (14 bud)
2321835
2321838
2321835
1 900
2321829
1 800
2321828
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.