Thure Wallner oljemålning

360388

THURE WALLNER (1888-1965), "Taltrast", signerad Th. Wallner, olja på pannå av papp, 28x25 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2322337
4 200
2322334
2322303
3 800
2322298
3 600
2322296
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.