Corneille färglitografi

360385

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 2002, numrerad 64/75, färglitografi, bildyta ca 33x41 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Corneille färglitografi
Budhistorik (18 bud)
2352753
1 300
2352748
2352695
2344624
2352693

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.