Toiletteburkar silver

360380

TOILETTEBURKAR, 3 st, BORSTE, glas med silverlock, 1900-tal, 2 flaskor med lock i vitmetall medföljer

Bucklor, slitage

Silver

Monter 10

Toiletteburkar silver

Budhistorik (6 bud)
2322559
650
2322119
600
2315552
550
2312092
500
2312091

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.