Natasha Andersson oljemålning

360375

NATASHA ANDERSSON (samtida): Trädgårdsmotiv, signerad och daterad 2015, akryl på pannå, ca 59x79 cm

Fack 3

Natasha Andersson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2319451
550
2317696
500
2314221
450
2313913
2313744

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.