Fickur guld

360371

FICKUR, 14 k guld, 1900-talets första hälft, diameter 36 mm, nyckel medföljer

Bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Fickur guld

Budhistorik (8 bud)
2320617
2320616
900
2320615
700
2320614
650
2320613
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.