Adda Bonfils skulptur

360370

ADDA BONFILS, skulptur, "Arbejdslyst/ Arbetslust", 2-delad, signerad och daterad 10Juli 1917 A.B. i botten stämplad stämplad Carl Stenders Kunstforlag / P. Ipsen / 43, höjd inklusive sockel ca 13 cm

Konst, Skulpturer

Monter 10

Adda Bonfils skulptur

Budhistorik (15 bud)
2321254
2321228
2321251
2321228
950
2321208
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.