Fossil och ametist

360367

FOSSIL, av fisk, AMETIST, längd ca 21-30 cm

Slitage, äldre lagning

Diverse

Monter 9

Fossil och ametist

Budhistorik (4 bud)

2320938
450
2320387
2313043
2310349

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.