Bordslampa 1930/40-tal

360366

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, patinerad metall och svärtat trä, skärmen i grönmålad plåt, höjd ca 52 cm

Skärmen senare bemålad, smärre ytskador

Belysning, Bordslampor

Rum 20

Bordslampa 1930/40-tal

Budhistorik (14 bud)
2320383
2321188
1 400
2320383
1 300
2320993
2320383

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.