Coignard färgcarborundum

360363

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 30/40 färgcarborundum, bladstorlek ca 45X58 cm

Visas på Geijersgatan 14 i göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Coignard färgcarborundum
Budhistorik (8 bud)
2351439
600
2351498
550
2351439
500
2349306
450
2349195

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.