Vitrinskåp engelsk stil

360362

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, patinerade metallbeslag, hyllplan i glas, höjd ca 185, 80x36 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador

Rum 18

Vitrinskåp engelsk stil

Budhistorik (32 bud)
2322257
3 400
2322244
3 200
2322253
2322244
2 800
2322250
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.