James Coignard färgcarborundum

360360

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 57/75 färgcarborundum, bladstorlek ca 55X45 cm

Visas på Geijersgatan 14 i göteborg

Budhistorik (10 bud)
2351506
1 900
2349321
1 800
2335958
1 700
2335958
2335966

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.