Sören Christian Bjulf

360357

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Fiskmarknad, signerad Bjulf, olja på duk, ca 48x39 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Sören Christian Bjulf

Budhistorik (20 bud)
2321242
4 200
2320980
2321241
2320980
2320945
2 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.