Edvard Bergh

360351

EDVARD BERGH (1828-1880): Skogsarbetare, signerad och daterad Edward Bergh, 1853? olja på duk, 28x33 cm

Smärre Krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Edvard Bergh

Budhistorik (22 bud)
2321830
3 800
2321292
3 600
2321292
3 400
2320727
3 200
2321291
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.