Skänk gustaviansk stil

360348

SKÄNK, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, höjd 120, 115x42 cm, nyckel finns

Ytslitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Skänk gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
2321769
2 800
2317950
2 600
2321766
2 400
2317950
2315808

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.