Väggpendyl Robert Engström

360347

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, gustaviansk stil, förgyllt, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, baktill med brännmärkning, höjd ca 83 cm, nyckel o pendel medföljer

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Väggpendyl Robert Engström

Budhistorik (5 bud)
2322295
2320671
2320670
1 900
2320669
1 800
2304090
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.