Orientmatta

360339

ORIENTMATTA, Anatolien, ca 463x348 cm

Kraftigt slitage, skador/hål, lagning

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Orientmatta

Budhistorik (62 bud)
2353816
11 500
2353609
11 000
2353131
10 500
2353436
10 500
2353131
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.