Byrå 1800-talets första hälft

360338

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, förgyllda beslag, höjd ca 82, 106x43 cm

Sprickor, fanérskador, senare beslag

Rum 4

Byrå 1800-talets första hälft

Budhistorik (6 bud)
2317418
1 400
2317052
1 300
2317052
2317415
2317052

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.