Byrå med stenskiva

360337

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Louis XV stil, fanerad i olika träslag, med gallerkant i mässing, höjd 74, 61 x 38 cm, nyckel finns

Löst draghandtag medföljer, bruksslitage

Rum 4

Byrå med stenskiva

Budhistorik (21 bud)
2323610
2323590
1 400
2323522
1 300
2323519
2323513

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.