Matgrupp gustaviansk stil

360333

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, betsad, stoppade sitsar, bordets mått höjd 74, 140x100, sitthöjd 44 cm

Smärre ytskador, ett stolskrön med skada

Rum 17

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
2308606
2308604
2308602
650
2305992
600
2304368
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.