Skrivbord engelsk stil

360332

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i mahogny, läderklädd bordssiva, beslag i patinerad metaall, höjd ca 77, 124x62 cm

Nyckel saknas, ytskador

Rum 4

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (11 bud)
2321528
2321525
750
2321515
700
2321021
650
2321512
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.