Benno Arzt oljemålning

360330

BENNO ARZT (född 1941): "Giganten", signerad Benno Artzt och daterad 2011, olja på duk, ca 100x120 cm

Rum 11

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2320363
2 400
2319449
2320361
2319449
2319448
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.