Anna Palm akvarell

360320

ANNA PALM (1859-1924), tillskriven: Kustbild med båtar, akvarell, 25x34 cm

Smärre lagningar och veck

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Anna Palm akvarell
Budhistorik (19 bud)
2322005
2321843
2321765
2321842
2321765
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.