Kjell Rosén olja

360315

KJELL ROSÉN (1909-1982): Fjällmotiv, signerad och daterad Rosén -60, olja på duk, 24x45cm

Fack 17

Kjell Rosén olja

Budhistorik

2016-02-11 kl 20:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.