Edvin.C.Gardner oljemålning

360312

EEDVIN.C.GARDNER (1800-tal): "A Brittany Farm", signerad, olja på pannå, ca 28x18 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Edvin.C.Gardner oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2321388
1 400
2319843
1 300
2317050
2310712
2310711

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.