Bert-Häge Häverö

360311

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Singö Brygga", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1971, olja på duk, ca 30x40 cm

Rum 5

Bert-Häge Häverö

Budhistorik (29 bud)
2322314
9 200
2311163
9 000
2322307
9 000
2311163
8 800
2322215
8 600

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.