Richard Ryan silkscreen

360296

RICHARD RYAN (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 96/140, silkscreen, ca 79x134 cm

Ett hörn med hanteringsveck, kant med smärre hanteringsslitage

Rum 3

Richard Ryan silkscreen
Budhistorik (8 bud)
2321276
1 700
2320769
1 600
2310656
2310656
1 400
2320156
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.