Carsten Regild blandteknik

360293

CARSTEN REGILD (1941-1992): Komposition, signerad C. Regild, blandteknik på litografisk botten, 19x18 cm

Fack 2

Carsten Regild blandteknik

Budhistorik (4 bud)

2321822
2317801
1 900
2305041
2304010
950

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.