Oljemålning

360289

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), möjligen Olof Hermelin (1827-1913), motiv av ung fågeljägare, otydligt signerad (O H 1874?), olja på duk uppklistrad på pannå, 26x16 cm

Ändringar/tillägg
Möjligen Olof Hermelin

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2321294
2321289
2321289
950
2318381
900
2318381

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.