Gideon Börje oljemålning

360287

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Sydländskt landskap, signerad G Börje, olja på duk, 59x79 cm

Tryckmärken, hål

Rum 14

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2319358
2321604
3 800
2319358
3 600
2321603
3 400
2319358
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.